Stogas

Ačiū visiems, kurie prisidėjote prie šio smagaus projekto. Jūs didelį darbą ne tik padėjote sklandžiai įgyvendinti, bet ir pavertėte tai švente!

O viskas buvo taip…

Gimus mažąjai namų šeimininkei, sustiprėjo poreikis ir lizdą tvirtesnį, pastovesnį susisukti. Vienas didesnių projektų – senos trobos stogo keitimas. Su dideliu noru turėti pakankamai vietos priimti gausią šeimą ir būrį draugų po savo stogu, nusprendėme, iškelti ir antrą aukštą. Ilgai kūrėme, generavome idėjas, braižėme, kol galiausiai jaunoji namų viršininkė su tėčiu palaimino šį projektą ir – pirmyn į darbus!

4 DIENŲ TRANSFORMACIJA:

Bendromis draugų ir giminių jėgomis per vieną dieną nuėmėme seną stogą, per tris – pastatėme naują karkasą aplink seną namą, iškėlėme antrą namo aukštą ir naują stogo konstrukciją.

 

Padengti stogą beasbeste danga užtruko kiek ilgiau, nei iškelti visą konstrukciją. Pirmą kartą darant nuolat išlenda siurprizų, kuriuos reikia spręsti.

Ir kas tik ant stogo nesikabarojo… 🙂

Buvo visko. Ir plėvė uždengti stogui vėlavo atvažiuoti, ir lietaus gavome iš giedro dangaus, kibirais iš namų vandenį sėmėmė, brokuotą dangą teko keisti, vaikas miegodavo tik grąžtui sukantis, o tėtį ligi šiol vadina „bžžž“ (mėgdžiojant pjūklą), darbo sočiai mėnesiui nuo saulėtekio iki saulėlydžio…

Bet. Su tokia palaikymo komanda darbas atrodė kaip geras roko koncertas (be kurių ant stogo ir neapsieita) – viskas zuja, užkulisiai verda, kažkas kažkur nesuveikia, bet visi puikiai žino savo partiją ir atiduodami visas jėgas sugroja tobuliausią gabalą. Pasaka. Tiek žiūrovams, tiek atlikėjams. Dar kartą Ačiū Visiems stogo simfonijos dalyviams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.