Du Bingiai – pradžia

Du Bingiai tai idėja, mums gimusi kai įsikurdindami Dubingių miestelyje pasigedome paprasčiausios vietos, kur būtų gera apsilankyti, kai tingu gaminti, bet norisi su meile padaryto maisto (o močiutės/mamos toli).

Daugeliu atveju mūsų kelyje pasiteisina posakis: kas daugiau jei ne tu,

kaip ir: „Esi tai, ką valgai“.

Taip 2017 vasarą startavo Dviejų Bingių projektas (pasak legendos, du dvyniai milžinai Bingiai, gyveno ant dviejų kalvų Dubingiuose).

Du Bingiai Dubingiuose

Įsirengėme maisto furgonėlį, kur būtų patiems jauku kaip namų virtuvėje ir ėmėme gaminti maistą, kuriuo norisi dalintis – sveiku (paleo mityba), sezonišku, natūraliu (praverčia savas daržas), tokiu, ką patys mielai dedame ant savo stalo.

Taigi, net jei ir kyla mintis, kad furgonėliuose galima gauti tik greito „užkemšančio“ maisto – neapsigaukite. Pas mus nerasite nei kebabų, nei dešrainių, nei picų. Visa gamyba yra mūsų improvizacijos, širdies ir proto derinys – ką sveiko ir skanaus galime pasiūlyti. Nuo troškinių, daržovių spageti, iki sveikų „raw“ desertų. Nuolat ieškome receptų kaip maistui grąžinti jo svarbiausią vaidmenį – gydomąjį.

Didžiąją laiko dalį planuojame džiuginti žmonių skrandžius Dubingių centre (šiltuoju sezonu), bet esame atviri ir mobilūs įvairiems renginių/festivalių pasiūlymams.

dubingiai@outlook.com

867717211 (Greta)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.